Informacje

2017-03-30 16:26
38 numer SuperOes z informacjami o Memoriale
Nakładem Automobilklubu Krakowskiego ukazał się 38 numer magazynu sportu samochodowego SuperOes. Zawiera szczegółowy informator PLATINUM Rajdu Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, który odbędzie się w Wieliczce podczas najbliższego weekendu.

Poza wiadomościami ściśle związanymi z wielickimi zawodami, w SuperOesie zostały zamieszczone liczne wypowiedzi osób, które od lat wspierają tę imprezę i przyczyniają się do jej rozwoju. Jest także aktualna fotorelacja z niedawno zakończonego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie. Jeden z artykułów przypomina o patriotycznych i bojowych zasługach trzech wielce zasłużonych zawodników Automobilklubu Krakowskiego – Jerzego Dobrzańskiego, Ryszarda Nowickiego i Franciszka Postawki. Warto również zajrzeć do tekstu „Nowy talent Jarka Barana”, przedstawiającego w zupełnie nowej roli czołowego polskiego pilota rajdowego, dwukrotnego Mistrza Europy. Jarosław Baran jest bowiem współautorem książki „Uśmiechnięte rajdy. Anegdoty z oesów”, wydanej niedawno nakładem Auto Klubu Dziennikarzy Polskich. Czytelnicy i recenzenci wysoko ocenili książkowy debiut Jarka, a AKDP nagrodził go swoją złotą odznaką honorową. Magazyn przypomina też podstawowe fakty, dotyczące rozgrywanych w tym roku po raz pierwszy MOTUL Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, których inauguracyjna runda zostanie rozegrana w ramach PLATINUM Rajdu Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza.

SuperOes już po raz ósmy towarzyszy wielickim zawodom. Magazyn będzie bezpłatnie kolportowany w kluczowych punktach trasy tej imprezy, m.in. w hali sportowej Solne Miasto oraz w parku serwisowym przy ul. Dembowskiego w Wieliczce.

Szczegółowe informacje, w tym listy zgłoszeń i zaktualizowane harmonogramy, są również dostępne na klubowej stronie oranizatora www.automobilklub.krakow.pl oraz na stronie Rajdu Memoriału www.superos.pl.
wszystkie wiadomości

Created & Powered by TopRally.pl