Informacje

2017-03-30 11:32
Memoriał otwiera sezon rajdowy 2017
Paweł Owczyński, prezes Automobilklubu Krakowskiego i dyrektor Memoriału - Podczas tego weekendu Wieliczka staje się polską stolicą sportu samochodowego. W tym mieście i jego okolicach zostanie rozegrany PLATINUM Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. To będzie inauguracja ogólnopolskiego sezonu rajdowego w roku 2017.

Andrzej Garycki, wicedyrektor imprezy do spraw organizacyjnych: - W ramach tych zawodów odbędzie się pierwsza runda rozgrywanych w tym roku po raz pierwszy MOTUL Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Małgorzata Dybczyk, wicedyrektor do spraw sportowych: - 53 zgłoszenia do obu konkurencji Memoriału to liczba bardzo dla nas satysfakcjonująca. Powodem naszego zadowolenia jest też fakt, że pozyskaliśmy prestiżowe grono sponsorów i partnerów tych zawodów. Cieszy nas np. partnerska pomoc ze strony Województwa Małopolskiego.

Szczegółowe informacje o imprezie (w tym listy zgłoszeń oraz zaktualizowane harmonogramy) można znaleźć na klubowej stronie www.automobilklub.krakow.pl i na stronie Rajdu Memoriału www.superos.pl.
wszystkie wiadomości

Created & Powered by TopRally.pl